www.aparatyortondycznewarszawa.pl

APARATY ORTODONTYCZNE WARSZAWA

Aparaty ortodontyczne Warszawa - TEL. 502 620 705

APARATY ORTODONTYCZNE RUCHOME - ZDEJMOWANE

Aparaty ortodontyczne ruchome - zdejmowalne Warszawa i okolice

Oferowane przez naszą klinikę aparaty zdejmowalne, a więc aparaty ortodontyczne ruchome to doskonałe rozwiązanie dla osób, których uzębienie jest charakteryzuje się dużym, niekorzystnym rozmieszczeniem bądź którym zależy na niższych kosztach leczenia. Zwykłe aparaty, bowiem tak się je określa stosuje się zazwyczaj u dzieci bądź u młodzieży. Powodem jest skład zębów oraz ich mniejszy opór w przypadku działania jakichkolwiek sił mających na celu ich odpowiednie ułożenie. W przypadku osób dorosłych zęby charakteryzują się większą ilością wapnia, w związku z czym znacznie trudniej jest zmieniać ich ułożenie, trwa to dłużej i niezbędne są stałe aparaty ortodontyczne.

Charakterystyka aparatów zdejmowalnych:

 • aparaty zbudowane z płyty akrylowej, i elementów stalowych (na przykład drutów bądź śrub ortodontycznych)
 • dwa typy aparatów – śrubowe i czynnościowe,

Czytaj więcej

PARATY ORTODONTYCZNE
STAŁE

Aparaty ortodontyczne stałe Warszawa i okolice

Jako, że nasza klinika specjalizuje się w usługach ortodontycznych zarówno dla dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych, oferujemy Państwu doskonały sposób na rozwiązanie problemów z uzębieniem nawet w wieku dorosłym. Wiek nie jest żadnym przeciwwskazaniem do zastosowania aparatu ortodontycznego – jeśli pragniecie posiadać wymarzony, piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech, pomożemy Wam spełnić to pragnienie w stu procentach!

Oferowane w naszej klinice aparaty ortodontyczne dla dorosłych to produkty najwyższej jakości, renomowanych firm, wykonane z bezpiecznych i najlepszych materiałów. Decydując się na nasze usługi możecie Państwo liczyć na dobór aparatu względem Waszych możliwości finansowych, jak i przede wszystkim potrzeb. Aparaty stałe, które przeznaczone są dla osób dorosłych są konieczne, ponieważ uzębienie charakteryzuje wtedy znacznie większa ilość wapnia i znacznie większe trudności w nanoszeniu zmian w uzębieniu, w tym właśnie zmianie położenia zębów. 

  Czytaj więcej

APARATY ORTODONTYCZNE CERAMICZNE Z METALOWYM SPLOTEM

Aparaty ortodontyczne ceramiczne z metalowym splotem Warszawa i okolice

Przyszedł czas na skorygowanie wady zgryzu, którą posiadacie Państwo od dziecka? Chcecie szybko, skutecznie i przede wszystkim efektywnie usunąć wadę uzębienia? Zależy Wam nie tylko na efektywności lecz również na tym, aby aparat był estetyczny i nie rzucał się tak bardzo w oczy? W takim razie oferowane przez nas ortodontyczne aparaty ceramiczne z metalowym splotem na pewno spełnią Wasze oczekiwania.

Charakterystyka aparatów z metalowym splotem:

 • kolor zbliżony do naturalnego koloru zębów,
 • piękna estetyka,
 • niewielka widoczność,
 • wytrzymałość i trwałość,
 • łatwy i bezpieczny sposób nakładania,

Czytaj więcej

APARATY ORTODONTYCZNE
CERAMICZNE

Aparaty ortodontyczne ceramiczne Warszawa i okolice

Wybór aparatu ortodontycznego to bardzo ważne zadanie nie tylko dla osoby zainteresowanej, lecz przede wszystkim dla lekarza specjalisty, który musi dobrać odpowiedni model biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne czynniki. To, na co zwraca się uwagę to między innymi cena, ewentualne alergie czy kwestie estetyczne. Dla kogo więc stworzone zostały aparaty ortodontyczne ceramiczne?

Ceramiczny aparat ortodontyczny to kolejna, jednak z wielu wersji aparatów stałych, przeznaczonych dla osób dorosłych. Taki aparat posiada podstawowe cechy standardowego aparatu ortodontycznego, z kilkoma różnicami.

Cechy aparatów stałych:

 • skuteczność,
 • szybkość działania,

Czytaj więcej

APARATY ORTODONTYCZNE KOMPOZYTOWO-CERAMICZNE 

Aparaty ortodontyczne kompozytowo-ceramiczne Warszawa i okolice

Aparaty ortodontyczne dla osób dorosłych to wyłącznie aparaty stałe. Owszem bywają i coraz częściej stosowane aparaty niewidoczne, czyli specjalistyczne nakładki na zęby, jednak ze względu na największą skuteczność cały czas największą popularnością cieszą się klasyczne aparaty stałe. 

Wśród nich znaleźć można aparaty, które różnią się między sobą zastosowanym materiałem – różnica dotyczy tak zwanego zamka, a więc płytki, którą umieszcza się na powierzchni zęba. W tym wypadku płytka ta jest wykonana z materiału ceramicznego i kompozytowego.

W praktyce oznacza to, że aparat ortodontyczny charakteryzują następujące cechy:  

 • wysokie właściwości estetyczne,
 • niewielkie wymiary,

Czytaj więcej