www.aparatyortondycznewarszawa.pl

APARATY ORTODONTYCZNE WARSZAWA

Aparaty ortodontyczne Warszawa - TEL. 502 620 705

Aparaty ortodontyczne antyalergiczne Warszawa i okolice


Podstawowym przeciwwskazaniem do stosowania aparatów ortodontycznych w wersji tradycyjnej jest zazwyczaj uczulenie na metal, nikiel bądź inne składowe, jakie wykorzystuje się do ich produkowania. Producenci wychodzą jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów widzą, jak korygowanie wad zgryzu i dążenie do pięknego oraz zdrowego uśmiechu jest dla nich ważne, oferując antyalergiczne materiały, które można zastosować do stworzenia aparatu dla osoby uczulonej. W związku z tym oferujemy Państwu u antyalergiczne aparaty ortodontyczne, które pozwalają na zastosowanie ich u osób charakteryzujących się alergią.

Charakterystyka aparatów antyalergicznych:

  • biokompatybilne materiały,
  • zastosowanie wersji mini,

    Aparaty ortodontyczne antyalergiczne Warszawa i okolice Aparaty ortodontyczne antyalergiczne Warszawa i okolice Aparaty ortodontyczne antyalergiczne Warszawa i okolice 

  • bezpieczeństwo,
  • wysoka jakość wykonania,
  • efektywne działanie,

Takie aparaty działają dokładnie identycznie, jak standardowe aparaty ortodontyczne dostępne na przykład w wersji metalowej. Należy pamiętać jednak, iż są to aparaty stałe, przeznaczone dla osób dorosłych, u których korygowanie wad zgryzu wymaga nieco więcej siły. W związku z tym niezbędne jest zapoznanie się z podstawowymi zaletami i wadami takiego rozwiązania. 

Choć stałe aparaty ortodontyczne to przede wszystkim większy dyskomfort, większa cena, trudność z utrzymaniem higieny jamy ustnej i zdarzające się zapalenia dziąseł to pozytywne aspekty przemawiają za ich stosowaniem. Takie aparaty są znacznie bardziej efektywne, dają bardzo dobre rezultaty i przede wszystkim usuwają wadę zgryzu raz na zawsze. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej kliniki!