www.aparatyortondycznewarszawa.pl

APARATY ORTODONTYCZNE WARSZAWA

Aparaty ortodontyczne Warszawa - TEL. 502 620 705

Aparaty ortodontyczne ruchome - zdejmowalne Warszawa i okolice


Oferowane przez naszą klinikę aparaty zdejmowalne, a więc aparaty ortodontyczne ruchome to doskonałe rozwiązanie dla osób, których uzębienie jest charakteryzuje się dużym, niekorzystnym rozmieszczeniem bądź którym zależy na niższych kosztach leczenia. Zwykłe aparaty, bowiem tak się je określa stosuje się zazwyczaj u dzieci bądź u młodzieży. Powodem jest skład zębów oraz ich mniejszy opór w przypadku działania jakichkolwiek sił mających na celu ich odpowiednie ułożenie. W przypadku osób dorosłych zęby charakteryzują się większą ilością wapnia, w związku z czym znacznie trudniej jest zmieniać ich ułożenie, trwa to dłużej i niezbędne są stałe aparaty ortodontyczne.

Charakterystyka aparatów zdejmowalnych:

  • aparaty zbudowane z płyty akrylowej, i elementów stalowych (na przykład drutów bądź śrub ortodontycznych)
  • dwa typy aparatów – śrubowe i czynnościowe,
  • niski koszt,
  • wygoda,

   Aparaty ortodontyczne ruchome - zdejmowalne Warszawa i okolice  Aparaty ortodontyczne ruchome - zdejmowalne Warszawa i okolice  Aparaty ortodontyczne ruchome - zdejmowalne Warszawa i okolice

  • możliwość czasowego zdjęcia aparatu,
  • łatwość naprawy,
  • łatwość dbania o higienę,
  • brak problemów z zapaleniem dziąseł,

W naszej klinice oferujemy wyłącznie najlepszej jakości aparaty ortodontyczne, które cechuje wykorzystanie wysokiej jakości materiałów do ich produkcji. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, aparat ortodontyczny jest wykonywany zgodnie z jego preferencjami i przede wszystkim dobierany względem potrzeb i możliwości finansowych.

Specjaliści z naszej kliniki dbają o pacjentów, którzy wychodzą i wracają do nas z satysfakcją i przyjemnością. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią Państwu jak wyglądać będzie cały proces korygowania uzębienia.