www.aparatyortondycznewarszawa.pl

APARATY ORTODONTYCZNE WARSZAWA

Aparaty ortodontyczne Warszawa - TEL. 502 620 705

Niewidoczne - estetyczne aparaty ortodontyczne Warszawa i okolice


Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zabiegiem skorygowania uzębienia, ale Waszym podstawowym celem jest wykonanie tego zabiegu jak najbardziej dyskretnie, jak tylko jest to możliwe, niewidoczne, estetyczne aparaty ortodontyczne jakie posiadamy w ofercie z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Aparat ortodontyczny nie musi być wykonany z drutów, zamków czy śrub – dzisiaj istnieją znacznie bardziej estetyczne, nowoczesne metody korygowania wad zgryzu, na przykład za pomocą specjalistycznych, przeźroczystych nakładek. To metoda wprost idealna dla dorosłych pacjentów, którym zależy na zachowaniu dobrego wyglądu i odpowiednich efektach.

Jak twierdzą sami pacjenci, niewidoczne aparaty ortodontyczne to wyłącznie zalety. Aparaty cieszą się coraz większą popularnością ze względu na:

  • brak dyskomfortu,
  • brak trudności w mówieniu,
  • możliwość zdjęcia w razie potrzeby,

    Niewidoczne - estetyczne aparaty ortodontyczne Warszawa i okolice Niewidoczne - estetyczne aparaty ortodontyczne Warszawa i okolice Niewidoczne - estetyczne aparaty ortodontyczne Warszawa i okolice 

  • możliwość przeprowadzenia odpowiedniej higieny jamy ustnej,
  • dokładne dopasowanie do zębów,
  • eliminacja zagrożenia uczuleniowego na nikiel,
  • przeźroczyste, praktycznie niewidoczne szyny,
  • możliwość leczenia różnych wad zgryzu,

Skuteczność aparatów ortodontycznych w wersji estetycznej jest potwierdzona przez ogromną ilość pacjentów, oraz naszych specjalistów. Efekty leczenia można zaobserwować już po 3 miesiącach, jednak konieczna jest tutaj duża współpraca ze strony pacjenta. Podobnie jak w przypadku aparatów zdejmowalnych tradycyjnych, również tutaj efekty będą szybsze, jeśli aparat będzie znajdował się na zębach w większej, aniżeli w mniejszej ilości czasu. Dla najlepszego efektu zaleca się noszenie aparatu co najmniej 22 godziny na dobę.