www.aparatyortondycznewarszawa.pl

APARATY ORTODONTYCZNE WARSZAWA

Aparaty ortodontyczne Warszawa - TEL. 502 620 705

Tanie aparaty ortodontyczne Bemowo, Białołęka, Bielany


Chcesz usunąć wadę zgryzu, która tak de facto dręczy Cię już od niesłychanie dawna, właściwie od dziecka? U Twojego potomka odkryto wadę zgryzu oraz pragniesz zrobić coś, aby mu wspomóc by nie musiało zmagać się z krzywymi zębami tak jak Ty? Bez względu na powód, jesteś w dobrym miejscu, bo nasza klinika na pewno spełni Twoje wymagania.

Nasza klinika proponuje Ci obszerne spektrum możliwości - na sto procent odnajdziesz tutaj rozwiązanie dla siebie i dla Twojego dziecka. Dla młodych ludzi bądź też młodzieży z reguły, przynajmniej w pewnym wieku wykorzystuje się aparaty ortodontyczne ruchome, innymi słowy takie, które mogą one zdjąć w dowolnej chwili co nie oznacza, że nie muszą ich nosić. Aparaty stałe przeznaczone są przede wszystkim dla osób dorosłych. Zęby dzieci oraz młodzieży trochę różnią się od zębów dorosłych, inny jest ich skład i uwapnienie, właśnie dlatego nie wymagają aż tak gigantycznego nacisku by zmienić ich położenie. W przeciwieństwie do zębów osób dorosłych, które niesłychanie trudno jest zmusić do tego, żeby zmieniły swoje położenie. Tu potrzebny jest dłuższy czas oraz znacznie większy nacisk, właśnie dlatego w grę wchodzą tylko stałe aparaty.


   Tanie aparaty ortodontyczne Bemowo, Białołęka, Bielany  Tanie aparaty ortodontyczne Bemowo, Białołęka, Bielany  Tanie aparaty ortodontyczne Bemowo, Białołęka, Bielany

Dziś aparaty to już nie jedynie metalowe odpowiedniki, dziś można posiadać de facto mało widoczny aparat, jaki wykonuje swoje zadanie. Są nawet niezwykle ładne nakładki, jakie także potrafią zdziałać cuda.

Oferujemy:  

  • aparaty ceramiczne 
  • aparaty metalowe 
  • aparaty kryształowe 
  • aparaty ceramiczne z metalowym splotem 
  • aparaty Micro Sprint 
  • aparaty antyalergiczne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Nasi pracownicy spełnią Wasze oczekiwania, ich umiejętności zezwalają na wszystko!