www.aparatyortondycznewarszawa.pl

APARATY ORTODONTYCZNE WARSZAWA

Aparaty ortodontyczne Warszawa - TEL. 502 620 705

Tanie aparaty ortodontyczne Praga Południe, Praga Północ


Ciągle zastanawiasz się nad usunięciem wady zgryzu, jaka towarzyszy Ci od dziecka? U Twojego potomka wykryto wadę zgryzu i pragniesz zrobić coś, aby mu wspomóc ażeby nie musiało zmagać się z krzywymi zębami tak jak Ty? Bez względu na powód, jesteś w odpowiednim miejscu, bo stworzona przez nas klinika na pewno spełni Twoje wymagania.

Nasza klinika oferuje Tobie gigantyczne spektrum możliwości - z pewnością odnajdziesz tu rozwiązanie dla siebie oraz dla Twojego dziecka. Młodzi ludzie z uwagi na to, że ich zęby są nieco inaczej zbudowane są w stanie pozwolić sobie na aparaty ruchome oraz na ogół takie są u nich wykorzystywane - to samo jak chodzi o młodzież. Aparaty stałe przeznaczone są przede wszystkim dla osób dorosłych. Zęby dzieci oraz młodzieży trochę różnią się od zębów dojrzałych, inny jest ich skład oraz uwapnienie, właśnie dlatego nie żądają aż tak rozległego nacisku żeby zmienić ich położenie. W przeciwieństwie do zębów dorosłych, które bardzo trudno jest zmusić do tego, by zmieniły swoje położenie. Tutaj konieczny jest dłuższy czas i znacznie większy nacisk, wobec tego w grę wchodzą wyłącznie stałe aparaty.

   Tanie aparaty ortodontyczne Praga Południe, Praga Północ  Tanie aparaty ortodontyczne Praga Południe, Praga Północ  Tanie aparaty ortodontyczne Praga Południe, Praga Północ

Dzisiaj aparaty to już nie tylko metalowe odpowiedniki, dziś można mieć naprawdę mało widoczny aparat, jaki wykonuje swoje zadanie. Są nawet bardzo ładne nakładki, jakie także umieją zdziałać cuda.

Proponujemy:

  • aparaty ceramiczne 
  • aparaty metalowe 
  • aparaty kryształowe 
  • aparaty ceramiczne z metalowym splotem 
  • aparaty Micro Sprint 
  • aparaty antyalergiczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Nasi wykwalifikowani zawodowcy zrobią co w ich mocy, żeby spełnić Wasze fantazje oraz potrzeby!