www.aparatyortondycznewarszawa.pl

APARATY ORTODONTYCZNE WARSZAWA

Aparaty ortodontyczne Warszawa - TEL. 502 620 705

Tanie aparaty ortodontyczne Ursynów, Wawer, Wesoła, Ursus


Zastanawiasz się nad usunięciem wady zgryzu, która towarzyszy Ci od dziecka? U Twojego dziecka wykryto wadę zgryzu oraz chcesz zrobić coś, żeby mu pomóc żeby nie musiało zmagać się z krzywymi zębami tak jak Ty? Bez względu na powód, jesteś w dobrym miejscu, albowiem nasza idealna klinika na pewno spełni Twoje wyczekiwania.

W prowadzonej przez nas klinice odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz, możesz nawet zdecydować się na założenie aparatu wspólnie z Twoim potomkiem. Młodzi ludzie z uwagi na to, iż ich zęby są trochę inaczej zbudowane są w stanie pozwolić sobie na aparaty ruchome i przeważnie takie są u nich wykorzystywane - to samo jak chodzi o młodzież. Aparaty stałe przeznaczone są przede wszystkim dla osób dorosłych. Zęby dzieci oraz młodzieży trochę różnią się od zębów dorosłych, inny jest ich skład oraz uwapnienie, skutkiem tego nie żądają aż tak gigantycznego nacisku aby zmienić ich położenie. W przeciwieństwie do zębów dorosłych, które bardzo trudno jest przymusić do tego, aby zmieniły swoje położenie. Tutaj niezbędny jest dłuższy czas oraz większy nacisk, wobec tego w grę wchodzą wyłącznie stałe aparaty.

   Tanie aparaty ortodontyczne Ursynów, Wawer, Wesoła, Ursus  Tanie aparaty ortodontyczne Ursynów, Wawer, Wesoła, Ursus  Tanie aparaty ortodontyczne Ursynów, Wawer, Wesoła, Ursus

Dziś aparaty to już nie tylko metalowe odpowiedniki, dzisiaj można posiadać faktycznie mało widoczny aparat, który wykonuje swoje zadanie. Są nawet niezmiernie ładne nakładki, które również umieją zdziałać cuda.

Proponujemy:  

  • aparaty ceramiczne 
  • aparaty metalowe 
  • aparaty kryształowe 
  • aparaty ceramiczne z metalowym splotem 
  • aparaty Micro Sprint 
  • aparaty antyalergiczne

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kliniki! Nasi wykwalifikowani specjaliści zrobią co w ich mocy, aby spełnić Wasze marzenia i potrzeby!